• Datum: 01.09.2015 Vložil: Matěj

Titulek: Úspěšný reparát

Velmi doporučuji,
    díky doučování se povedlo udělat reparát. Já sám jazyky nesnáším a nebaví mě, přesto mě tyhle hodiny mnohé naučily a většinou mě to i bavilo :).
    Hodiny probíhali podle mých představ, když mi něco nebylo jasné tak se stačilo zeptat a bylo to. Takže z tohoto ohledu perfektní! Jinak hodiny probíhají jiným způsobem než ve škole, tady si všechno musíte udělat sami, když zkoušíte nějaké cvičení tak se správné řešení dozvíte až na konci :). Dělali jsme spoustu cvičení, jak vymyšlené mnou či paní Bednářovou tak z učebnic. Také má velmi dobré nápady jak věci procvičovat, spousta z nich mě nikdy nenapadla, a většina z nich fungovala.
    Přístup paní Bednářové byl také vynikající, byla milá, ale když se mi do něčeho nechtělo tak si taky dokázala dupnout. Což není nikdy na škodu...
    Další věc pro kterou bych toto doučování mohl doporučit je velmi příjemné prostředí.
    Každopádně je to nejlepší doučování co jsem kdy měl, neví co vytknout. Velmi moc děkuji.
    A samozřejmě velice doporučuji.... Takže pokud hledáte doučování tak bych řekl že jste tady správně.

Přidat nový příspěvek

Zpět na diskuzi

Kontakt

Doučování němčiny České Budějovice
Kancelář č.131 v 1.patře
Žižkova 309/12, České Budějovice

Mgr. Kateřina Bednářová DiS.
773 602 416

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode